Knižní, filmové a herní recenze

Nejočekávanější hry roku 2016 podle Herního Světa PS4

12. ledna 2016 v 12:43 | Nister |  Herní novinky
Připravili jsme pro Vás žebříček 5ti her, na které se nejvíce těšíme v roce 2016! A co vy?

TOM CLANCY'S THE DIVISION


Datum vydání: 8. března 2016
Jazyk: anglický s českými titulky
Žánr: akční
Vydavatel: Ubisoft Entertainment
Vývojáři: Ubisoft Massive

O hře:

The Division se odehrává v New Yorku 3 týdny po tragédii, kdy byl vypuštěn smrtící vir. Virus se šířil přes bankovky, jelikož se tragédie odehrála na Velký pátek, kdy všichni Američané nakupují jak diví, šírila se epidemie velice rychle. Všechno selhalo. Společnost upadla do chaosu. Na prezidentovo nařízení číslo 51 byla povolána tajná jednotka agentů ,,The Division". Jsou to speciálně vycvičení agenti, kteří dosud žili mezi námi obyčejné životy, ale prošli výcvikem, aby byli připraveni zasáhnout v situacích, jako je právě tato. Dokáží jednat bez velení.

Ve hře budete prozkoumávat realistické trosky zdevastovaného města, kde budete pacifikovat gangy, které se v ulicích New Yorku utvořili. Důležité je ve hře prozkoumávat, bojovat a vylepšovat své hrdiny.

Trailer ke hře:


Gameplay:


MAFIA III


Datum vydání: březen 2016
Jazyk: Anglicky s českým manuálem
Žánr: Akční
Vydavatel: Take-Two Interactive
Vývojář: Hangar 13, 2K Czech

O hře:

Děj třetího dílu Mafie se odehrává v okolo roku 1968 v New Orleans. Hlavním hrdinou příběhu je mladík jménem Lincoln Clay, sirotek, který touží po rodině. Po návratu z války ve Vietnamu se v New Orleans připojí k místnímu gangu ,,The Black Mob". Lincoln přežije útok od italské mafie a založí si svou vlastní zločineckou organizaci, do které mimo jiné patří i hlavní hrdina z předchozího dílu Vito Scaletta. Vito se s Lincolnem sblíží, protože mu prý připomíná sám sebe, když byl mladý. Do organizace patří také Burk a Cassandra. Vito zastupuje Italy, Burk Iry a Cassandra Haiťany.

V příběhu se pojednává o pomstě italskému mafiánskému gangu vedeného Donem Salem Maracanem, který Lincolnovi povraždil Váš předchozí gang a ,,rodinu" The Black Mob. V Mafii III by se hráči měli dočkat i spousty vedlejších úkolů a předmětů, které můžou ovlivnit příběh. Hra také slibuje několik možných konců, které se odvíjejí od Vašeho rozhodování.

Město Mew Orleans nebude přesnout kopií pravého města, bude přizpůsobeno autory, aby přesně splňovalo dané mise. Město si budete podmaňovat po jednotlivých částech. V jednotlivých misích bude možno si zavolat na pomoc někoho ze svých kumpánů, ať už Vita, Cassandru nebo Burka. Plněním úkolů si u nich budte zvyšovat reputaci, tím zlepšíte vztah s nimi a budte je moci přivolat na pomoc kdykoliv. Ať už se jedná o přestřelky, uplácení policie, doplnění střeliva, přivolání ostřelovače, najmutí auta atd.

Trailer ke hře:


Gameplay:


UNCHARTED 4: A THIEF'S END


Datum vydání: 27. dubna 2016
Jazyk: Anglicky
Žánr: Akční
Vydavatel: Sony Computer Entertainment
Vývojář: Naughty Dog

O hře:

Vydejte se společně s hlavním hrdinou Nathanem Drakem do dalšího dobrodružství. Pár let od událostí minulého dílu je Nathan nucen se vrátit zpět do světa zlodějů, jelikož v sázce je tentokráte jeho osobní život. Vydává se tedy na cestu kolem světa za bájným pirátským pokladem, aby odhalil spiknutí. Co je Nathan ochotný obětovat pro ty, které miluje?

Trailer ke hře:


Gameplay:
TOM CLANCY'S GHOST RECON: WILDLANDS


Datum vydání: květen 2016
Jazyk: Anglický
Žánr: Akční
Vydavatel: Ubisoft
Vývojář: Ubisoft Paris

O hře:

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands nabídne poprvé otevřený svět. Takže si můžete ve hře zvolit zda budete postupovat jako Rambo a vystřílíte všechny nepřátele, nebo budete postupovat potichu a plížit se. Hra obsahuje klasické RPG prvky, jako v dalších novějších hrách, kdy si můžete svou postavu a zbraň vylepšovat. V roli Vašich tří společníků Vás můžou doprovázet online kamarádi.

Příběh je zasazen do Jižní Ameriky, konkrétně do Bolívie, kde budete bojovat se zkorumpovanou mafií, ať již v džungli, poušti nebo v horské oblasti. K pohybu po oblasti můžete využít různé dopravní prostředky a prozkoumat tak otevřený svět. Hra nabídne také dynamické změny počasí a denní doby.

Trailer ke hře:

DETROIT BECOME HUMAN


Datum vydání: prosinec 2016
Jazky: Anglický
Žánr: Akční
Vydavatel: Sony Computer Entertainment
Vývojář: Quantic Dream

O hře:

Po úspěšných hrách Heavy Rain a Beyond: Two Souls je tu Detroit Become Human. Více Vám prozradit zatím o hře nemůžeme, jelikož nic pořádně nevíme. Snad jen to, že hlavní hrdinka Kara je vyrobený android (robot) s lidskou podobou, který má lidem sloužit jako pomocník a zpohodlňovat jim život. Lidé je považují pořád za praktické nástroje bez vědomí..

Trailer ke hře:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama